Fozdemir.COM iki dalda birden ödüle layık görüldü!

Bilişim Yıldızları

Bilişim Yıldızları

 

Fozdemir adı altında gezdiğim ve yaşadığım yerlerle ilgili şehir izlenimlerimi sunduğum Fozdemir.COM; Türkiye Bilişim Derneği yapısı altında düzenlenen Bilişim Yıldızları yarışmasında E-Blog ve E-Genç kategorileri olmak üzere iki dalda ödüle layık görüldü!

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, T.C. Ulaştırma Bakanlığı, Türkiye Bilişim Vakfı gibi kurum ve kuruluşlar tarafından da desteklenen organizasyonun ödül töreni 16 Aralık 2011 akşamı Kadir Has Üniversitesi’nin Cibali kampüsünde yapıldı. Ama ne yazıkki ben, eğitimim gereği başka bir şehirde olduğum için geceye katılamadım.

DESTEKLEYEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM!

Fozdemir.COM 25 Haziran 2010’dan beri Blog anlayışına yeni soluklar getiriyor. Tasarım başta olmak üzere, sunduğumuz interaktif çözümlerle Türkiye’deki Blog siteleri arasında önemli bir konuma doğru taşındığımıza inanıyorum.

İşte bu gelişimin göstergesi olarak önemli Blog ve bilişim yarışmalarında ödüller almaya başlıyoruz. Gelişme gösterdiğimiz bu süreçte destek veren herkese teşekkür ediyorum.

Şimdi gelelim yarışma ile ilgili detaylara;

Yarışma Türkiye’de bu yıl 3. kez düzenleniyor. Geçen yıl yine Fozdemir.COM adına E-Genç kategorisine katılmıştım. Fakat Fozdemir.COM o zamanlar daha yeni yeni ayaklarının üzerinde durmaya başladığı için halk oylamasına sunulmasına rağmen herhangi  bir derece alamamıştı.

FAKAT BU YIL BAŞARDIK!

Bu yıl ise iki kategoride birden halk oylamasına sunulmaya hak kazandık. Fozdemir.COM, halktan aldığı oylarla ve profesyonel jürinin değerlendirmeleriyle katıldığı E-Blog ve E-Genç kategorilerinde dereceye girdi. Ve E-Blog kategorisinde ikinci, E-Genç kategorisinde ise üçüncü oldu. E-Blog kategorisi Türkiye’deki başarılı bloglardan oluşurken, E-Genç kategorisi ise 25 yaş altı genç girişimcilerin yaptığı projelerden oluşmaktaydı.

Yarışmada ödül töreni 16 Aralık 2011 akşamı Kadir Has Üniversitesi Cibali kampüsünde yapıldı. Yazının başında da belirttiğim gibi eğitimim gereği başka şehirde olduğum için ödülümü almaya gidemedim. İki kategoride de Fozdemir.COM anons edildiğinde sahne ne yazık ki boş kaldı :)

Fakat sosyal medyadan tanıdığım fragman.web.tr‘nin sahibi Cavid Cavadov‘dan (O da E-Sanat kategorisinde birinci oldu) Fozdemir.COM’un anons edildiği anları kayda almasını rica etmiştim. Onun sayesinde o mutluluk verici anlara hep birlikte tanıklık edebileceğiz :)

Ama şu da bir gerçek ki; İstanbul’da olamamanın verdiği hüzün, bu gece doruğa ulaştı :) “Bir sonraki başarılara inşallah” diyerek biraz olsun üzüntümü geçirmeye çalışıyorum :)

İŞTE SONUÇLAR

E-BLOG

1- paymag.net

2- fozdemir.com

3- rsskitap.com

E-GENÇ

1- bustaj.com

2- tamindir.com

3- fozdemir.com

Diğer kategoriler için: www.bilisimyildizlari.com

İŞTE KAZANDIĞIMIZIN AÇIKLANDIĞI O ANLAR!

Görüntüler için Cavid Cavadov’a tekrar teşekkür ederim.
dedicated-server

13 Comments

Yorum bırakın