Canım Babam dizisi senaryo kurbanı oldu

Canım Babam

Canım Babam

 

Bir kaliteli dizi daha ekrana veda etti. Yaz döneminde, 2 Haziran’da, ilk bölümü yayınlanan ve çekimleri İstanbul’da gerçekleşen Canım Babam (sit-com tarzı komedi dizisi) senaryo kurbanı oldu.

Neslihan Yeşilyurt yönetmenliğinde çekilen dizide, Mehmet Aslantuğ, Özge Özberk, Altan Gördüm ve Yeşim Ceren Bozoğlu gibi usta oyuncuların yanında birbirinden kaliteli genç yetenekler de vardı.

Casting olarak çok başarılı oyuncular seçilen dizi ne oldu da 11 bölüm sonra sona erdi? İnsanlar birden bire “Final” yazısını görünce ne tür tepkiler oluştu? Ayrıntılı bilgi yazının devamında.

YİNE SHOW TV

Hatırlarsanız; daha önceden yine çok usta oyuncuların bulunduğu, Show TV ekranlarında yayınlanan “Deli Saraylı” gibi bir komedi dizini de yitirmiştik. Aradan geçen uzun zamandan sonra yine komedi türünde bir dizi daha Show TV ekranlarında seyircisine veda etti. Deli Saraylı reyting kurbanı olurken, Canım Babam senaryo kurbanı oldu.

BENİ EKRANA TEKRAR BAĞLAMIŞTI

Kış döneminde bağımlı olarak, sadece Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisini takip ediyordum. Yaz dönemine girdiğimizde rastgele Canım Babam dizisine denk gelmiştim. Bir bölüm izlediğimde çok hoşuma gitmişti. O bölümden sonra; başarılı ve profesyonel oyuncuların bir arada bulunması ve benim komedi özlemim sonucunda Canım Babam dizisini de takip etmeye başlamıştım : )

SENARYO…

18 Ağustos gecesi Mesut Yar’ın “Burada Laf Çok” programına katılan başarılı oyuncu Özge Özberk, dizinin senaryo sıkıntısından bitirildiğini ve bittiğinin haberini de sette aldıklarını belirtti. Hilal Bakkaloğlu ve Ebru Hacıoğlu tarafından yazılan senaryoda son bölümlerine doğru sıkıntılar yaşanmaya başlanmış. Hatta yazılan senaryo ile dizi arasında çok fark olduğunu, diziyi çekerken senaryoya eklemeler yaptıklarını da belirtti. Tabi biz izleyiciler olarak bunları hissetmedik. Ve bir anda “Final” yazısını ekranlarda gördük. Haliyle aniden bitirilen diziye izleyici tepkisi gecikmedi.

Diziye emek vererek, oyunculuğunu sergileyen: Mehmet Aslantuğ, Özge Özberk, Yeşim Ceren Bozoğlu, Altan Gördüm, Suna Keskin, Ayşegül Uygurer, Neslihan Atagül, Hakan Büyüktopçu, Ahu Yağtu, Murat Parasayan, Yurdaer Tosun, İncilay Şahin ve Burcu Günay’a Canım Babam dizisi izleyicileri adına, Fozdemir.COM olarak teşekkür ediyoruz.

Senaryo sıkıntıları çekmelerine karşın dizi Final bölümünde reytinglerde birinci olmuş. Kısacası: Gerçekten yazık oldu
dedicated-server

2 Comments

  • bende çok beğenmiştim bu filmi bitmesi acayip geldi son bölümünün sonundaki evlenme teklifini daha adım adım yapsalardı daha iyi olurdu ama bu film benim için çok önemliydi ama gerçekten yazık oldu

Yorum bırakın