Ontrava - Türkiye'nin yeni nesil iş ve yaşam portalı
Sponsorlu İçerik Yaşam

En yeni indirim kuponlarına Saleduck ile ulaşın

sdfsdfdsf

İnternetten alışverişin gitgide hayatımızın bir parçası haline geldiği şu günlerde, internetten ticaret yapan şirketlerin artmasıyla birlikte bir ürün alırken hangi siteden alacağımız konusunda ciddi kararlar almaya başladık. Bazen fiyata, bazen gönderim hızına bazen de sitenin güvenirliğine bakarak siparişlerimizi veriyoruz.

Bu tercihimizi en çok etkileyen etmen aslında daha çok fiyat oluyor. Yani hangi site daha uyguna satıyorsa genellikle orayı ön planda tutuyoruz. Bazen de dönemlik kampanyalara denk geliyoruz. Mailimize gelen bir indirim haberi ya da “size özel indirim kuponu” başlıklarıyla gelen mesajlar karar almamızda etkili rol oynuyorlar.

Her siteyi ayrı ayrı takip edip, onlardan gelecek indirim kodunu beklemek bazen çılgınlık olabiliyor. Hangi birini takip edesiniz değil mi?

İşte bu ihtiyaçtan dolayı ortaya çıkan ve uluslararası alanda hizmet veren Saleduck, Türkiye pazarına da giriş yaptı. Artık indirim kuponlarına erişmek için tek tek siteleri gezmenize veya üye olmanıza gerek yok. Ülkemizde oldukça popüler olan mağazaların hiç farkında olmadığınız kampanyalarına ulaşabilirsiniz. Örneğin; Tchibo fırsatlarını veya Mavi hediye çekini tek bir noktadan takip edebilirsiniz.

Siz de alışverişe başlamadan önce buraya tıklayarak Saleduck sitesini ziyaret edin, size özel sunulan en son indirim fırsatlarını kaçırmayın. Bulduğunuz kuponu kullanabilmek için yapmanız gereken tek şey ilgili markanın sitesine girip alışverişinizi yapmak ve ödeme ekranında Saleduck’tan edindiğiniz indirim kodunu girmek. Siteye üye olmanız ya da kupon için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Tamamen ücretsiz, kolay ve güvenli!

İstediğiniz ürüne en uygun fiyatlarda ulaşmak için mutlaka Saleduck’a göz atın.

Yorum yaparak bu yazıdaki tartışmaya katılın

1 yorum yazıldı