Ontrava - Türkiye'nin yeni nesil iş ve yaşam portalı
Fatih Özdemir

Fatih Özdemir Kimdir?

BU SAYFA ÇOK YAKINDA YENİ BİLGİLERLE GÜNCELLENECEKTİR

Kısaca: 2010’dan beri Blog yazarıyım. Daha çok dijital alanda; pazarlama, yayıncılık, tasarım ve reklam sektörlerinde faaliyetteyim. Ayrıca Türkiye’nin seçilmiş girişimci gençlerinin yer aldığı Türkiye Girişimcilik Vakfı #Fellow programı üyesiyim.

Uzunca: 20 Kasım 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldim. Teknolojiyle küçük yaşlarda web tasarıma duyduğum bir merakla tanıştım. Bu ilgim zamanla daha da katlandı ve 2005 yılına doğru dijital alanda; pazarlama, yayıncılık, tasarım ve reklam sektörlerine başlangıç yaptım. 2012 yılında Türkiye Bilişim Derneği’nden en iyi blog sitesi ve en genç girişimci ödüllerini aldım. 2010’dan beri Blog yazarlığı yapıyorum ve bu kapsamda çeşitli projeler üretiyorum.

2015 yılında ise gelen 30.000 başvuru arasından ilk 50’ye kalarak Türkiye’nin seçilmiş girişimci gençlerinin yer aldığı Türkiye Girişimcilik Vakfı #Fellow programına dahil oldum. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Adımın kısaltılmış ve markalaşmış hali Fozdemir‘i taşıyan blogum Fozdemir Blog’da; 25 Haziran 2010’dan beri yaşam, medya, reklam ve dijital pazarlama alanında yazılar yazıyorum; deneyimlerini ve hatta seyahatlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Üniversite dönemimde de boş durmayarak; üniversite okuduğum şehir Giresun için büyük bir blog sitesi projesi de başlattım. Türkiye’de profesyonel olarak yönetilen ilk, tek ve en büyük şehir blogu Giresun Blog ile ilgili detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız

instagramlinkedingoogleplusyoutuberss

 

YAZDIĞIM DİĞER BLOGLAR: Giresun Blog, Radikal Blog, Turkcell Blog

Katıldığım bazı davetlere, basın lansmanlarına, etkinliklere, gezdiğim şehirlere, aldığım ödüllere ve büyük markalarla yaptığım kampanyalara aşağıdan ulaşabilirsiniz;
İncelediğiniz için teşekkür ederim…