Ontrava - Türkiye'nin yeni nesil iş ve yaşam portalı
Sponsorlu İçerik

Kaliteli Ve Ucuz Şifonyer Arayanlar Buraya!

Tam bir haftam şifonyer aramakla geçti. Sonunda aradığım kaliteyi ve ucuzluğu tek bir internette buldum. Bu yüzden şifonyer arayan herkese çeşitli önerilerde bulunacağım. Benim gibi zaman kaybetmelerini istemiyorum. Öncelikle şifonyer almak için doğru adres için mağazaların yolunu tutmanıza hiç gerek olmadığını söylemekle başlayayım. Ben internetten pek alışveriş yapmadığım için açıkçası internet sitelerinde şifonyer araştırması yapmayı da akıl edemedim. Tahmin edebileceğiniz gibi mağazaları tek tek gezdim.

Ama yaşadığım şu oldu; ya şifonyer ucuz ama bir o kadar da kalitesizdi ya da beğendiğim şifonyer çok kaliteli ama maalesef çok da pahalıydı. Kız kardeşimle kahve içerken bu konudan bahsettim. O da hemen bilgisayarını açıp bana Evmanya sitesindeki şifonyerleri gösterdi. Beğenip beğenmediğimi sorunca cevabım şu oldu; “hem ürünlere hem de fiyatlarına bayıldım!”  Yani herkese ısrarla söylüyorum; şifonyer almak için doğru adreskesinlikle internet ve kesinlikle Evmanya’dır.

Her Renkte Şifonyer Var

Benim gibi ayaklarınıza kara sular inene kadar mağazalar arasında mekik dokumanıza hiç gerek yok. Wengeden beyaza, taba renginden siyaha kadar her renkte şifonyer sitede bulunuyor. Sanki her biri binlerce model arasından özenle seçilmiş gibi gayet başarılı tasarımlardan oluşuyor. Ben hem yatak odam hem de çocuklarımın odası için iki şifonyer siparişi verdim. İkisinin modeli farklıydı ama kalite bakımından gayet memnun kaldığımı söyleyebilirim.

Özellikle çocuklarım şifonyerin çekmecelerine tam bir dayanıklılık testi yapıyorlar. Hızlıca kapatmalarına rağmen çatlama ya da kırılma gibi bir sorun yaşamadım. Fiyatları ise gayet uygun çünkü gerçekten kaliteli malzemeler kullanılarak üretildikleri çok belli oluyor. Sonunda aradığım ürünleri kız kardeşim sayesinde buldum. Aslında sipariş verirken bile tedirgindim, dediğim gibi internetten alışveriş yapan biri değilim. Ama boşuna tedirgin olmuşum, site gayet güvenilir bir adresmiş.

Ürünlerimi hemen yolladılar ve herhangi bir sorun da yaşamadım. Eğer siz de şifonyer arıyorsanız ki bu yazıyı okuduğunuza göre yüksek olasılıkla arıyorsunuz, www.evmanya.com adresine tıklayın ve kendinizi hiç boşuna yormayın. Envai çeşit model arasında mutlaka sizin istediğiniz şifonyer de bulunuyordur. Bu arada taksitle ödemeyi kabul ediyorlar.

Yorum yaparak bu yazıdaki tartışmaya katılın