Sevilen oyuncu Oğuzhan Koç’un ilk albümü “Ben Hala Rüyada” çıkıyor!

YAZAR: - Kategori: Müzik
22 Kasım 2013 - 19:42 - 5 Yorum
Share on Facebook7Tweet about this on Twitter3Share on Google+4Share on LinkedIn0Pin on Pinterest1Digg thisShare on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr> Bu yazıyı paylaşın
Oğuzhan Koç - Ben Hala Rüyada Cover

Oğuzhan Koç – Ben Hala Rüyada Cover

Yıllarca yayında kalan, BKM Mutfak ekibinin hazırladığı Çok Güzel Hareketler Bunlar programı hatırlıyor olmalısınız. Uzun süre Türk seyircisinin hafızasına kazınan program, Türkiye’nin tiyatroya bakış açısını bir nebze olsun değiştirmişti.

Ekip içinde en kuvvetli sese sahip olan Oğuzhan Koç, skeç aralarında söylediği şarkılarla izleyiciyi kendinden geçirmişti. Çok hoş bir ses rengine sahip olan genç oyuncunun program boyunca seslendirdiği Aduket, Domuz Gribi, Gül ki Sevgilim gibi besteleri hala internet üzerinde dinleniyor ve büyük beğeni topluyor.

Böyle bir sese sahip olmasına rağmen albüm çıkartmaması çok konuşulan ve tartışılan bir meseleydi. Sesini beğenen birçok hayranının albüm beklentilerini boşa çıkarmak istemeyen Oğuzhan Koç, ilk hamleyi yaptı!

Benim yorumumu soracak olursanız: Ben zaten albümü uzun süredir bekliyordum. Çıktığını duyar duymaz da sizlerle paylaşmak istedim. Eminim ki müzik listelerinde uzun süre yer alacak ve çok konuşulacak. Şimdiden başarılar :)

BEN HALA RÜYADA

Çocukluğundan beri bestelediği şarkıları, ilk albümü “Ben Hala Rüyada” ile müzikseverlerle paylaşıyor. Oğuzhan Koç’un her biri kendi söz ve bestelerinden oluşan 10 şarkısının yer aldığı albüm, Esen Müzik etiketiyle yayınlanıyor.

Ayy (Ben Hala Rüyada), Bu Yol Uzar, Gitsem Diyorum, Her Aşk Bir Gün Biter, Bitmedi Elem, Neşeli Ayrılık Şarkısı, Al Ahını, Yanımda Olsan şarkılarının yanı sıra “Yüzük” parçasında Oğuzhan Koç’ a yakın dostları Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak eşlik ediyor.

  1. Ayy (Ben Hala Rüyada)
  2. Bu Yol Uzar
  3. Gitsem Diyorum
  4. Her Aşk Bir Gün Biter
  5. Bitmedi Elem
  6. Yüzük
  7. Neşeli Ayrılık Şarkısı
  8. Al Ahını
  9. Yanımda Olsan
  10. Erzincan

 

Albümü satın almak için Esenshop‘a bakabilirsiniz.

Share on Facebook7Tweet about this on Twitter3Share on Google+4Share on LinkedIn0Pin on Pinterest1Digg thisShare on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr> Bu yazıyı paylaşın

Etiketler: , ,

Yorum bırakın! (Artık adınızı ve mail adresini yazmak zorunda değilsiniz)


Loading Facebook Comments ...

No Trackbacks.


Giresun Blog

Tavsiye Yazılar

QR KOD

Fozdemir QR CodeReklam

%100 Garantili Çeviri İçin Gereken Şartlar

Çeviri yapmak, son derece karmaşık ve zor bir iştir. Sonuç olarak bir dilde yazılan bir cümleyi ya da bir metni başka bir dile çevirmek sanıldığı kadar kolay değildir.

Devamını okuyun
Markalar

Mutlu Anlarınızı Kayakapı Premium İle Taçlandırın

Nevşehir ve Kayseri illeri arasındaki ovada şekillenen peribacalarındaki Kayakapı otelinde balayı ve en özel anlarınız için kayakapı lüks ve romantik bir konaklama imkânı sunmaktadır.

Devamını okuyun
Reklam

Yedigün kapaklarından Porsche çıkar mı?

Yedigün, Nisan-Mayıs aylarında yapacağı Porsche hediyeli kampanyasına eğlenceli ve zekice bir teaser’la başlıyor.

Devamını okuyun
Fozdemir

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

DESIGNED BY FATİH ÖZDEMİR