Ontrava - Türkiye'nin yeni nesil iş ve yaşam portalı
Sponsorlu İçerik Ulaşım Çözümleri

Uygun fiyatlara uçmak için neye bakıyoruz?

Bir yerden bir yere yolculuk ederken artık çoğumuzun tercihi uçaklar oluyor. Havacılık sektörünün ülkemizde müthiş bir büyüme yakaladığı şu günlerde, bir zamanların favori ulaşım aracı olan uzun otobüs yolculukları artık yerini uçak yolculuklarına bıraktı.

Uçak yolculuğunda kimisi konfor ve kaliteye dikkat ederken, kimisi de uygun fiyatlı yolculukları tercih ediyor. Fiyat araştırmasına çıkarken de izlenen yol ilk olarak havayolu şirketlerinin resmi web sitelerine ya da birçok farklı havayolu şirketinin fiyatlarını karşılaştıran web sitelerine bakmak oluyor. Fakat tüm şirketlerin fiyatlarını bir arada gösteren güvenilir bir karşılaştırma sitesi bulmak oldukça zor.

Tam bu noktada, denk geldiğim www.ucakbileti.com projesinden bahsetmek istiyorum.

Uçak bileti satın almayı, kolay, hızlı ve güvenilir bir hale getiren ucakbileti.com’da online olarak veya 7\24 hizmet veren çağrı merkezi aracılığıyla, kolay bir şekilde bilet satın alabiliyorsunuz. Üstelik ülkemizin popüler havayolu şirketleri olan Türk Hava Yolları, Anadolujet, Pegasus, Onur Air, Atlas Global, SunExpress ve BoraJet uçuşlarının hepsini karşılaştırmak ve en ucuzunu iki adımda satın almak mümkün.

Android ve IOS uygulamaları da bulunan ucakbileti.com’da hareket halindeyken de çok kolay bir şekilde uçak bileti fiyatı karşılaştırıp, istediğiniz bileti satın alabiliyorsunuz.

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.larya.ucakbiletcomapp

IOS: https://itunes.apple.com/us/app/ucak-bileti-en-uygun-ve-ucuz/id1061879250

Yorum yaparak bu yazıdaki tartışmaya katılın

2 Yorum